Vatan caddesi Orhangazi mah. Pendik/İstanbul
0533 167 90 15
tuzlapendikelektrikcisi@gmail.com

Elektrikçiler

Arıza, kurulum , montaj , tamirat , tadilat işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Elektrikçiler

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber elektriğin kullanım alanları daha geniş seviyelere ulaştı. En küçük cihazdan tutunda en büyük cihaza kadar her şey elektrik’ten beslenir hale geldi. Elektrikçiler olarak örnek verecek olursak telefonunuzun sarj aletini elektrik olmadan şarj etmeniz bu yüzyılda bile mümkün değil. Kimi zaman ihtiyacımıza göre fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi hayati önem taşıyan cihazlarımız da elektrik ile çalışmakta. Hal böyleyken evinizde ve ofisinizde en ufak bir çalışmada uzman bir elektrikçiler den destek almanız sizin ve cihazlarınızın sağlıklı ve uzun süre kullanımı için çok önemlidir.

Size 7/24 saat kesintisiz hizmet. Garantili işçilik vaat ediyoruz.

Yanlış yapılan elektrikçiler çalışmaları sizi mağdur edebilir. Sizinde kulak aşinalığınız olduğu üzere yangınların çoğu

nun çıkış sebebi elektrik alt yapı problemlerinden kaynaklı olduğu delillerle sabittir. En ufak elektriksel problemde konforunuz yaşam kaliteniz ve sağlınız tehlikeye girebilir. istanbul elektrikçi olarak size önerimiz arızaya gerek kalmadan elektrik alt yapınızı sürekli kontrol altında çalışır halde tutmanız sizin menfaatinizedir.

7/24 saat en yakın elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz.

Elektrik ustası en yakın elektrikçi

Elektrikçiler olarak bizim çalışanlarımız elektrik teknisyeni olup istenilen bütün belgelere sahiptir. Elektrikçi cihazınızın montajında amper ine göre kablo seçilerek doğru sigorta takılarak cihazınız koruma altına alınır. Problemden kaçmak yerine onu kaynağında çözmek en doğru ve tasarruflu yoldur. Şunu iddia ediyoruz ki bizden aldığınız destek sizi hiç bir zaman mağdur etmeyecektir. Size bu garantiyi verirken görsel olarak ta evinize ve ofisinize den

eyimimizden gelen tekniklerle değer katacağımızdan en ufak şüphemiz yok.

Bize ulaşmanız sizin sorunuza göre şekil alacağından bizde size uyum sağlayarak size ulaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İster arıza olsun ister yeni bir fikir sizi en iyi şekilde dinleyip doğru malzeme ve zamanında size hizmet vermekten memnun olacağız.

Neler yapıyoruz,

 •  Yemek masanızın üstüne aydınlatma alt yapısı ve montajı için elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz.
 •  Sıcaklardan bunalıp klima taktırdınız elektrik alt yapısı için elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Elektriğiniz gitti sigortadan kaynaklandığını fark ettiniz sorunun çözümü için Emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Yeni taşındınız evinizin yada ofisinizin avize, çerçeve, ayna vb. montajları için emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Evininizi yada ofisinizi güzelleştirmeye karar verdiniz tadilat vb. çalışmaları için Emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Salonunuzda gizli led uygulaması , mutfak tezgah üstü gizli led uygulaması vb. led ve spot uygulaması için emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Evinizin ve ofisinizin elektrik alt yapısı sizin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa kablo değişimi, yeni priz eklenmesi, sigorta panosunun değişimi vb. durumlarda istanbul en yakın elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Eviniz ve ofisinizin telefon , internet , uydu alt yapı ve bağlantıları için istanbul elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Televizyon askı aparttı montajı ve kablolarının daha düzenli hale getirilmesi için tuzla elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.
 • Kamera kurulumu ve alt yapının hazırlanması için istanbul elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz. 
 • Ev ve ofisinizdeki elektriksel tüm değişikler için elektrikçiler olarak bizi arayabilirsiniz

İletişim numaramız: 0533 167 90 15

05331679015☎️