Vatan caddesi Orhangazi mah. Pendik/İstanbul
0533 167 90 15
tuzlapendikelektrikcisi@gmail.com

Uğurmumcu elektrikçi

Arıza, kurulum , montaj , tamirat , tadilat işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Uğurmumcu elektrikçi

Uğurmumcu elektrikçi olarak hizmet veren firmamız evinize, ofisinize yada iş yerinize yerinde hizmet vermektedir. Elektrik probleminiz ne olursa olsun en kısa sürede size ulaşıp doğru ekipman doğru malzeme ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile size çözüm sunuyoruz. Elektrik arıza, kurulum , montaj ve alt yapı bakımları için bizi arayabilir fikir edinebilirsiniz.

Uğurmumcu elektrikçi titizlikle, güler yüz ve garantili işçilik ile çalışır.

Uğurmumcu elektrikçi ustaları uzman kadro ile kurulmuştur. En ufak elektriksel problemde konforunuz yaşam kaliteniz ve sağlınız tehlikeye girebilir. Uğurmumcu  elektrikçi olarak size siz hayal edin biz uygulayalım diyoruz. Uğurmumcu elektrikçi olarak  evinizin elektrikçisi olmak bize onur verecektir.

Uğurmumcu elektrikçi 

Uğurmumcu elektrik ustası ve elektrik tamircisi teknik servis hizmeti

İstanbul bölgesi en yakın elektrikçi olarak bizim çalışanlarımız elektrik teknisyeni olup istenilen bütün belgelere sahiptir. Uğurmumcu  elektrikçi Size bu garantiyi verirken görsel olarak ta evinize ve ofisinize deneyimimizden gelen tekniklerle değer katacağımızdan en ufak şüphemiz yok.İster arıza olsun ister yeni bir fikir sizi en iyi şekilde dinleyip doğru malzeme ve zamanında size hizmet vermekten memnun olacağız.

 

Hizmetlerimiz,

⦁ Yemek masanızın üstüne aydınlatma alt yapısı ve montajı için elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

⦁ Sıcaklardan bunalıp klima taktınız elektrik alt yapısı için Emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.

Uğurmumcu elektrikçi 

  • Elektriğiniz gitti sigortadan kaynaklandığını fark ettiniz sorunun çözümü için Emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.

  •  Yeni taşındınız evinizin yada ofisinizin avize, çerçeve, ayna vb. montajları için istanbul elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

  • Evinin izi yada ofisinizi güzelleştirmeye karar verdiniz tadilat vb. çalışmaları için Emir elektrik olarak bizi arayabilirsiniz.

  •  Salonunuzda gizli led uygulaması , mutfak tezgah üstü gizli led uygulaması vb. led ve spot uygulaması için Uğurmumcu elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

  •  Evinizin ve ofisinizin elektrik alt yapısı sizin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa kablo değişimi, yeni priz eklenmesi, sigorta panosunun değişimi vb. durumlarda uğurmumcu elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

  •  Eviniz ve ofisinizin telefon , İnternet , uydu alt yapı ve bağlantıları için uğurmumcu  elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

  •  Televizyon askı aparttı montajı ve kablolarının daha düzenli hale getirilmesi için  elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.
  • Kamera kurulumu ve alt yapının hazırlanması için uğurmumcu  elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.
  • Ev ve ofisinizdeki elektriksel tüm değişikler için uğurmumcu elektrikçi olarak bizi arayabilirsiniz.

Kartal bölgesi elektrikçi servis numaramız 0533 167 90 15 7/24 arayabilir fikir alabilirsiniz.

 

İsmet Taslı Elektrik Tesisat Tamir Montaj (Elektrikçi)

05331679015☎️