Vatan caddesi Orhangazi mah. Pendik/İstanbul
0533 167 90 15
tuzlapendikelektrikcisi@gmail.com

İçerenköy Sineklik

Arıza, kurulum , montaj , tamirat , tadilat işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

İçerenköy Sineklik

İçerenköy sineklik , Ataşehir bölgesinde evinizdeki konforunuzu yükseltmek ve aile bireylerinin sağlığını korumak amacı ile sineklik hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Sineklik sadece sineği değil tüm böcek türlerinde ve haşerelerde etkilidir. Kullanılan malzemenin yapısı size uzun süre hizmet verecek şekilde atölyemizde garantili bir şekilde ustalarımız tarafından hazırlanmıştır. Evinize ve sizin kullanım seçiminize göre her ebat ve her tür sineklik imal edilmektedir.

İçerenköy Stor Sineklik

İçerenköy Sineklik, Stor sineklikler en fazla tercih edilen sineklik çeşitlerinden olmasının sebebi, kullanım kolaylığıdır. Kapı ve pencereleriniz de rahatlıkla uygulayabileceğiniz stor sineklik sistemleri ile konforlu gün ve geceler sizleri bekliyor. Günümüzde kapılarda yatay, pencerelerde ise dikey stor sineklikler tercih edilmektedir. Hiçbir kimyasal içermeyen sineklikler , küçük çocuğu olanlar bile rahatlıkla kullanabilirler. Görüntüsü çok şık olan bu sineklikler doğru kullanırsanız ne kadar uzun ömürlü olduklarını göreceksiniz. Sorun çıkarmadan kullanılan makara sistemi sayesinde, aşağı- yukarı rahat bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Ataşehir sineklik her türlü hava koşuluna uygun malzemeden imal edilen stor sineklik sistemleri kışın kendi kutusunun içinde kalacak şekilde hazırlanmıştır. Bu yüzden kış geldiğinde toplayıp çıkarmanıza gerek kalmaz. Kapı ve pencerelere oldukça kolay bir şekilde monte edilebilen stor sineklikler, istediğiniz zaman açıp kapamada sorunsuz hizmet sağlar.

 


İçerenköy Pileli Sineklik

Hem yatay kapı, hem dikey pencere şeklinde uygulanabilecek katlanan pliseli tüllere sahiptir. Kapılarda . Mevcut pvc – Alüminyum-Ahşap ve benzeri her türlü pencere içerenköy sineklik tarafından  uygulanabilir. Menteşeli Sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Balkon Camlama önünde uygulanabilen ve gerektiğinde rahatça toplanabilen tek sistemdir . Bu sistemde kapıyı açıp kapamada kullanılan boy profilini istediğiniz yükseklikten tutarak kullanabilirsiniz.

Alt ve üste eşit basan sağlam tekerlek sistemi ile çocukların bile rahatça kullanabileceği sistemdir.Her türlü iklim koşuluna dayanıklı Avrupa’dan ithal tüller; kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymadan kullanımını sağlar,Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.Köşelerindeki plastik takozların dan pratik şekilde montajı yapılmaktadır.Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,Lüks görünümü ile mekanınıza zenginlik katar.Uzun ömürlüdür, kolaylıkla temizlenebilir.İçerenköy Menteşeli Sineklik

Pencere sistemlerinde 17*25 mm. sağlam Alüminyum profiller ve hava koşullarına dayanıklı fiberglas sineklik tülleri ve plastik aksesuarlar kullanılmaktadır. Pvc, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir. Ülkemizde en çok kullanılan sineklik çeşitlerindendir. İstenildiği zaman menteşelerinden sökülüp takılabilir. Temizliği sökülüp takılabildiği için oldukça kolaydır. İçerenköy sineklik olarak size konfor vaat ediyoruz. 

 

 


Bir Cevap Yazın

05331679015☎️